Rexhepi i sukseshëm me Dukagjinin - Bota Sot
Rexhepi i sukseshëm me Dukagjinin

Futboll

Rexhepi i sukseshëm me Dukagjinin

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 12:34
Rexhepi i sukseshëm me Dukagjinin

Dukagjini i trajnerit Xhengis Rexhepi i sukseshëm në miqësoren kundër Dritës së Bogovinës 

Futbollistët e Dukagjinit nga Klina janë treguar tepër të sukseshëm në miqësoren kundër Dritës nga Bogovina, duke i mposhtur me rezultat të lartë prej 4:0.

Golat për skuadrën që drejtohet nga trajneri Xhengis Rexhepi i kanë shënuar: Marmullaku (2), Elezaj dhe Arifaj.

Skuadra nga elita e futbollit kosovar ka dominuar gjatë gjithë takimit dhe si rezultat i një loje të tillë është arritur edhe fitorja bindëse. 

KF Dukagjini nga Klina ka disa ditë që përgatitet në Ohër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...