Milan niset drejt Kosovës

Futboll

Milan niset drejt Kosovës

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 10:31
Milan

Skuadra e Milanit para pak minutash është nisur për në Kosovë.

Rosonerët thuhet se do të jenë në Kosovë rreth orës 12:00 ku më pas do të akomodohen në një hotel në qendër të Prishtinës.

Në llogarin zyrtare të klubit të Instagram janë postuar disa video, ku shihen lojtarët e skuadrës duke hyrë në aeroportin Malepnsa.

Kujtojmë që ndeshja mes Feronikelit dhe Milanit zhvillohet sot me fillim nga ora 20:45.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat