Legjendat e Milanit prezantojnë trofeun e Ligës së Kampionëve në Kosovë - Bota Sot
Legjendat e Milanit prezantojnë trofeun e Ligës së Kampionëve në Kosovë

Futboll

Legjendat e Milanit prezantojnë trofeun e Ligës së Kampionëve në Kosovë

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 16:33
Pamje nga vendi i ngjarjes

Skuadra e Milanit ka mbërritur sot(e shtunë) në Kosovë ku do të takohet në një ndeshje miqësore me kampionin e Kosovës, Feronikelin.

Përveç stafit dhe yjeve të skuadrës së parë, në Prishtinë kanë ardhur edhe legjendat e klubit. E së bashku me legjendat edhe njëri nga shtatë trofetë e fituar në Ligën e Kampionëve.

Daniele Massaro dhe Franco Baresi kanë prezantuar këtë trofe në sheshin ‘Zahir Pajaziti’ para ‘Rossonerëve’ nga Kosova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...