Interi arrin marrëveshje për transferimin e mbrojtësit të Manchesterit - Bota Sot
Interi arrin marrëveshje për transferimin e mbrojtësit të Manchesterit

Futboll

Interi arrin marrëveshje për transferimin e mbrojtësit të Manchesterit

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 17:01
Manchester United

Interi raportohet se ka arritur marrëveshje transferimi për mbrojtësin e Manchester United, Matteo Darmian.

‘Rai Sport’ raporton se Interi ka siguruar transferimin e tij dhe lojtari do t’i bashkohet italianëve në verën e vitit të ardhshëm.

29 vjeçarit i skadon kontrata me Manchesterin verën e ardhshme dhe ‘Nerazzurëve’ do t’i bashkohet si transferim i lirë.

Ish mbrojtësi i Paleromos e Torinos do të rikthehet në Itali, pas një aventure jo të mirë në ‘Old Trafford’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...