PSG nxjerr në shitje yllin, tri skuadra vihen në lëvizje - Bota Sot
PSG nxjerr në shitje yllin, tri skuadra vihen në lëvizje

Futboll

PSG nxjerr në shitje yllin, tri skuadra vihen në lëvizje

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 16:25
Layvin Kurzawa

E përditshmja franceze "L'Equipe" ka bërë të dotur se Paris Saint-Germain është gati të shesë Layvin Kurzawa.

Mbrojtësi i krahut ka akoma një vit kontratë me PSG-në dhe Leonardo shpreson të fitojë 15 milionë euro nga shitja e tij.

Gjithmonë sipas "L'Equipe", West Ham, Fiorentina dhe Tottenham janë interesuar për të, edhe pse asnjë nuk ka bërë akoma një ofertë konkrete

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat