Napoli e Atletico nuk heqin dorë nga James - Bota Sot
Napoli e Atletico nuk heqin dorë nga James

Futboll

Napoli e Atletico nuk heqin dorë nga James

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 19:19
James Rodriguez

Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez.

Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë.

Zidane është duke kërkuar shitjen e tij, pasi ende nuk e ka lejuar të luaj.

Napoli është duke kërkuar nga Reali ta lejojë kolumbianin të largohet në formë huazimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...