“Barcelonës nuk i nevojitet Neymar” - Bota Sot
“Barcelonës nuk i nevojitet Neymar”

Futboll

“Barcelonës nuk i nevojitet Neymar”

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 15:29
Neymar

Legjenda e Barcelonës, Hristo Stoichkov, ka thënë se nuk dëshiron që klubi ta rikthejë në ekip yllin e PSG-së, Neymar.

Neymar është i lidhur me një rikthim te Barcelona, derisa për shërbimit e tij është i interesuar edhe Reali.

Ai beson që Neymar do të jetë një bombë në dhomën e zhveshjes.

“Neymar do të jetë një bombë në dhomën e zhveshjes. Nuk dua që të rikthehet. Një grup i lojtarëve e duan dhe e kanë pyetur presidentin, por Barcelona nuk ka para për të paguar PSG-në. Barcelonës nuk i nevojitet Neymar. Kanë Ousmane Dembele, Antoine Greizmann, Luis Suarez dhe Lionel Messi, nuk ka vend ku te luaj”, deklaroi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...