Klinsmann zbulon dy të jashtëzakonshmit e Bayern-it - Bota Sot
Klinsmann zbulon dy të jashtëzakonshmit e Bayern-it

Futboll

Klinsmann zbulon dy të jashtëzakonshmit e Bayern-it

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 19:35
Jurgen Klinsmann

Jurgen Klinsmann, ish-sulmuesi i Bayern dhe Inter, ka komentuar transferimin e Ivan Perisic te bavarezët.

"Mendoj se është një lojtar i jashtëzakonshëm, bashkë me Pavard. Bayern mbetet favorit për titullin", ka thënë ish-trajneri i Gjermanisë.

"Gjërat do të jenë pak ndryshe për Kovac, duke parë se ky do të jetë viti i parë pa Robben dhe Ribery, por kanë ardhur lojtarë shumë të mirë, mes të cilëve edhe Lucas Hernandez".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...