Ky është formacioni i Chesea kundër Leicester City

Futboll

Ky është formacioni i Chesea kundër Leicester City

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 17:18
Chelsea

Chelsea dëshiron t’i kthehet rezultateve pozitive sot duke u rikthyer të fitorja kundër Leicester City

Në ndeshjen e sotme, Chelsea hynë me një ekip pak a shumë të njëjtë si kundër Liverpool në Superkupë të Europës, ndërkohë Leicester dëshiron që të fitojë që ti kthehet rezultateve pozitive.

Chelsea, në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premier Ligë kishte pësuar debakël kundër Manchester United, të cilët e mposhtën atë me rezultat 4-0.

Në sulm sot Chelsea ka startuar me Pulisic, Giroud dhe Pedro.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat