Barca përgatit ofertën e parezistueshme për Neymar, PSG vendos - Bota Sot
Barca përgatit ofertën e parezistueshme për Neymar, PSG vendos

Futboll

Barca përgatit ofertën e parezistueshme për Neymar, PSG vendos

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 18:41
Neymar

Barcelona po përgatit ofertën e fundit për PSG-në që të risjellë në "Camp Nou" brazilianin Neymar. Ky i fundit do të largohet nga Parisi dhe kampionët e Francës janë dorëzuar, ata duan ofertën e duhur për ta lënë të lirë.

Drejtuesit e katalanasve nuk kanë hequr dorë, pavarësisht se larguan Coutinhon drejt Bayern Munchen-it. Dembele nuk pranon që të kalojë në Paris dhe alternativa e vetme janë paratë kesh. 

Kampionët e Spanjës nuk japin më shumë se 100 milionë euro dhe po mendojnë futbollistët që do t'i ofrojnë ekipit të Tuchel. Situata është mjaft e nxehtë dhe koha po skadon, prandaj kjo ofertë pritet të jetë përfundimtare për Neymarin. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...