Wolverhamptonin – Manchester United, befasi në përbërjen e ‘djajve të kuqë’

Futboll

Wolverhamptonin – Manchester United, befasi në përbërjen e ‘djajve të kuqë’

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 20:05
Wolverhamptonin – Manchester United

Pas fitores së thellë kundër Chelseat 4-0, Manchester United do të jetë mysafir i Wolverhamptonit në Mollineaux Stadium.

Befasi e trajnerit Ole Gunnar Solskjaer është inkuadrimi i Daniel James nga minuta e parë. James shënoi gol kundër Chelseat dhe trajneri norvegjez e ka shpërblyer ky është formacioni i plotë i Man Utd.

Befasi e trajnerit Ole Gunnar Solskjaer është inkuadrimi i Daniel James nga minuta e parë. James shënoi gol kundër Chelseat dhe trajneri norvegjez e ka shpërblyer ky është formacioni i plotë i Man Utd.

Image

Ndërsa i Wolverhamptonit:

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat