Solskjaer mbron James, ja çfarë thotë - Bota Sot
Solskjaer mbron James, ja çfarë thotë

Futboll

Solskjaer mbron James, ja çfarë thotë

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 14:27
Solskjaer

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer e ka mbrojtur mbrojtësin, Daniel James, pas barazimit ndaj Wolwes (1-1).

James është kritikuar nga fansat duke thënë se nuk luajti mirë dhe shkaku i tij është pësuar goli.

Tekniku norvegjez është i kënaqur me lojën e uellsianit.

“Për mua, nuk ishte faull. Është i shpejtë dhe është natyrale te mbroj vetën. Në lojë e kanë ndaluar disa herë, por asnjëherë nuk arritën ta kalojnë. Nuk e kam problem që e mbron vetën”, deklaroi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...