Milan i mban përfundimisht dy yjet e skuadrës - Bota Sot
Milan i mban përfundimisht dy yjet e skuadrës

Futboll

Milan i mban përfundimisht dy yjet e skuadrës

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 06:03

Kanë mbetur edhe rreth dy javë deri në përfundim të merkatos.

Milani është duke kërkuar edhe një sulmues në krahë të Piatek, mirëpo fillimisht duhet të shesë për të balancuar buxhetin.

Sipas Sky Sport, rosonerët do të mundohen të shesin ndonjë lojtar të parëndësishëm por assesi njërin nga yjet.

Suso dhe Donnaruma do të mbeten përfundimisht në San Siro.

Conti, Castillejo, Silva dhe Laxalt janë emrat e përfolur që mund të largohen këto javë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...