Shkëndija e fortë për Gostivarin - Bota Sot
Shkëndija e fortë për Gostivarin

Futboll

Shkëndija e fortë për Gostivarin

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 11:01
Shkëndija e fortë për Gostivarin

Shkëndija nga Tetova ia shënoi katër gola Gostivarit në ndeshjen e kupës.

Me golat e Felipes, Imerit, B. Ibraimit dhe Beqirit, Shkëndija fitoi me rezultat 4:1 si mysafir Gostivarin për kalim në 1/8 e finales së kupës së Maqedonisë së Veriut në futboll.

Shkëndija e fortë për Gostivarin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat