Gustavo ishte pothuajse i larguar - Bota Sot
Gustavo ishte pothuajse i larguar

Futboll

Gustavo ishte pothuajse i larguar

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 13:52
Gustavo ishte pothuajse i larguar

Marseille e Villas-Boas ka bërë një merkato të varfër këtë verë për shkak të Fair Play Financiar dhe jo vetëm kaq por rrezikon të humbasë edhe lojtarë me eksperiencë.

Luiz Gustavo ishte pothuajse i larguar ditët e fundit pasi kishte arritur akordin me Fenerbahçen për një kontratë 2-vjeçare me të drejtë rinovimi por drejtuesit vendosën ta mbajnë me kërkesë të trajnerit portugez.

3 milionë euro ishte oferta e Fenerbahces për kartonin e 32-vjeçarit i cili të paktën edhe këtë vit do të qëndrojë në “Velodrome”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...