Nedvedi flet për situatën e Sarrit - Bota Sot
Nedvedi flet për situatën e Sarrit

Futboll

Nedvedi flet për situatën e Sarrit

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 17:48
Nedvedi flet për situatën e Sarrit

Maurizio Sarri nuk do të jetë në gjendje ta udhëheqë ekipin në dy ndeshjet e para të sezonit të ri në Serie A.

Sarri po vuan nga pneumonia dhe po trajtohet me kujdes.

Para ndeshjes ndaj Parmas, Nedvedi ka folur për gjendjen e italianit.

“Unë ju sjell përshëndetjet nga Maurizio Sarri, i cili do të kthehet pas pushimit ndërkombëtar. Janë bërë ndryshime të rëndësishme por nuk është një moment tranzicioni. Juve është i përbërë nga profesionalizëm, punë dhe sakrifica dhe ne duam të fitojmë përsëri këtë vit” – tha Nedved.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...