Chelsea rikthen epërsinë ndaj Norwichit

Futboll

Chelsea rikthen epërsinë ndaj Norwichit

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 14:03
Foto ilustrim

Është duke u zhvilluar ndeshja e javës së tretë në Premier Ligë në mes të Norwichit dhe Chelsea.

Skuadra e Chelseas ka arritur ta rikthejë epërsinë duke shënuar edhe golin e dytë në ndeshje.

Kësaj radhe ishte Mason Mount ai i cili dërgoj topin prapa gardianit të portierit vendas.

Kujtojmë që Chelsea është në kërkim të fitores së parë këtë sezon në Premier Ligë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat