PSG dhe Tottenham do të sfidohen për yllin e Serisë A - Bota Sot
PSG dhe Tottenham do të sfidohen për yllin e Serisë A

Futboll

PSG dhe Tottenham do të sfidohen për yllin e Serisë A

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 00:10
Trajneri i Tottenham

Paulo Dybala pëlqehet nga shumë klube europiane dhe ky nuk është një mister.

Tottenham, Paris Saint-Germain dhe Manchester United kanë qenë skuadrat që e kanë kërkuar gjatë merkatos së verës argjentinasin.

Sipas Daily Express, Tottenham dhe francezët mund të hidhen përsëri në sulm për yllin e Juventus-it në merkaton e janarit, ndërsa United duket më i tërhequr.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...