Formacionet zyrtare, Interi lë “hajmalinë” në stol - Bota Sot
Formacionet zyrtare, Interi lë “hajmalinë” në stol

Futboll

Formacionet zyrtare, Interi lë “hajmalinë” në stol

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 17:56
Pamje para ndeshjes

Mattias Vecino nuk do ta nisë nga minuta e parë në ndeshjen hapëse të Champions League të Interit ndaj Slavia Prague.

Mesfushori ka ndihmuar zikaltrit të kualifikoheshin në Champions dy sezone më parë, por këtë herë do ta nisë nga stoli teksa në vend të tij do të luajë Gagliardini.

Gjithashtu Diego Godin do të ulet në stol dhe D’Ambrosio do të luajë në vend të tij në mbrojtje. Sulmi përbëhet nga Lukaku-Lautaro.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...