Këto janë tri ndeshjet që zhvillohen në Superligën e Kosovës - Bota Sot
Këto janë tri ndeshjet që zhvillohen në Superligën e Kosovës

Futboll

Këto janë tri ndeshjet që zhvillohen në Superligën e Kosovës

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 12:08
Foto

Sot pritet të zhvillohen tri ndeshje interesante në kuadër së javës së pestë të Superligës së Kosovës.

Kampioni, Feronikeli synon t’i kthehet fitores ndaj Flamurtarit, pasi javën e kaluar humbën ndaj Dritës (1-0).

Vushtrria pas fitores ndaj Ferizajit, do të pres në ‘shtëpi’ Drenicën, e cila ka vetëm një fitore këtë sezon.

Ndërsa ndeshja tjetër do të zhvillohet mes Dukagjinit dhe Ferizajit, transmeton KosovaPress.

Të gjitha ndeshjet do të zhvillohen në ora, 16:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...