Formacionet zyrtare: Roma – Istanbul Basaksehir - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Roma – Istanbul Basaksehir

Futboll

Formacionet zyrtare: Roma – Istanbul Basaksehir

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 19:50
Roma – Istanbul Basaksehir

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Roma – Istanbul Basaksehir.

Roma do ta nis kampanjën në Ligën e Evropës para tifozëve të saj, si nikoqire e mysafirëve nga Turqia.

Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për xhiron e parë të grupit J dhe luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...