Dardan Çaka, gjyqtar i derbit Prishtina – Gjilani - Bota Sot
Dardan Çaka, gjyqtar i derbit Prishtina – Gjilani

Futboll

Dardan Çaka, gjyqtar i derbit Prishtina – Gjilani

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 20:49
Dardan Çaka

Mbetet njëri prej më të mirëve në Kosovë dhe jo më kot i besohen ndeshjet kryesore.

Fjala është për gjyqtarin e ri nga Vushtrria, Dardan Çaka, i cili është deleguar për ta ndarë drejtësinë në derbin Prishtina-Gjilani.

Kryesuesi i Superligës momentalisht, të dielën do të ketë punë të vështirë, pasi në “Fadil Vokrri” i shkon Prishtinës që në mesjavë regjistroi fitoren e parë këtë edicion.

Gjithsesi, mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat me datën 22 Shtator, nga ora 20:45, kurse ne, ashtu si çdo herë do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...