Solskjaer flet për lamtumirat e Lukaku dhe Sanchez - Bota Sot
Solskjaer flet për lamtumirat e Lukaku dhe Sanchez

Futboll

Solskjaer flet për lamtumirat e Lukaku dhe Sanchez

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 01:00
Ole Gunnar Solskjaer

Pas fitores në Europa League ndaj Astana, Ole-Gunnar Solskjaer ka folur edhe për lamtumirat e Lukakut dhe Sanchez, me destinacion Interin.

"Ishte vendimi më i drejtë që mund të merrnim duke lënë të lirë Lukakun dhe Sanchez. Jam i bindur se Greenëood do të zhvillojë një super sezon".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...