Bayern synon ta transferojë Kane - Bota Sot
Bayern synon ta transferojë Kane

Futboll

Bayern synon ta transferojë Kane

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 15:06
Kane

Karl Heinz Rummenigge ka një ëndërr të madhe për verën e ardhshme që quhet Harry Kane.

Drejtuesi i klubit bavarez e shikon bomberin anglez si të vetmin përforcim që mund të bëjë diferencën në sulm dhe të krijojë një dyshe ëndrrash me Lewandowskin por edhe të bëhet pasuesi ideal i polakut. 

Rummenigge do të bëjë të pamundurën për Kane edhe pse negociatat me Tottenham nuk do të jenë të lehta pasi presidenti Levy nuk bën lëshime dhe e vlerëson afro 280 milionë euro kartonin e sulmuesit anglez.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...