Dështaku i PSG kthehet mbrapsht edhe nga Portugalia! Dikur u pagua 25 mln euro - Bota Sot
Dështaku i PSG kthehet mbrapsht edhe nga Portugalia! Dikur u pagua 25 mln euro

Futboll

Dështaku i PSG kthehet mbrapsht edhe nga Portugalia! Dikur u pagua 25 mln euro

Më: 8 tetor 2019 Në ora: 23:51
Jese

E pabesueshme por e vërtetë!

Dikur konsiderohej talent, sot nuk e do as Sporting Lisbona dhe po mendon që në janar ta kthejë te PSG, nga ku e mori në ditët e fundit të merkatos së verës. Po flasim për Jese, i cili është jashtë projektit të klubit portugez.

Spanjolli paguan edhe ndryshimin në stol që ndodhi tri ditë pasi kishte shkuar, kur Keizer mori vendin e Silas. PSG pagoi 25 mln euro te Real Madrid për ta blerë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...