Kosovare Asllani me gol dhe tri asiste kundër Sllovakisë - Bota Sot
Kosovare Asllani me gol dhe tri asiste kundër Sllovakisë

Futboll

Kosovare Asllani me gol dhe tri asiste kundër Sllovakisë

Më: 8 tetor 2019 Në ora: 23:53
Kosovare Asllani

Kosovare Asllani ka vazhduar të shkëlqejë me fanellën e Suedisë në futbollin ndërkombëtarë.

Sulmuesja ka bërë një paraqitje shumë të mirë kundër Sllovakisë, duke shënuar një gol dhe duke bërë tri asiste.

Kosovarja aktualisht është futbollistja më e mirë në Kombëtaren e Suedisë dhe një ndër më të mirat në Evropë.

Suedia është e para në grupin F me 9 pikë, aq sa Islanda.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...