Milan – Lecce, formacionet zyrtare - Bota Sot
Milan – Lecce, formacionet zyrtare

Futboll

Milan – Lecce, formacionet zyrtare

Më: 20 tetor 2019 Në ora: 20:01
Milan

Skuadra e Milanit sonte pret Leccen në San Siro.

Milan dhe Lecce takohen me fillim nga ora 20:45, në kuadër të xhiros së tetë të Serie A.

Trajneri i ri i Milanit, Pioli ka nisur ndeshjen e parë me ndryshime duke startuar me Leao para Piatek.

Më poshtë keni formacionet zyrtare të dy skuadrave:

Milan: Donnarumma, Conti, Musacchio, Romagnoli, Hernandez, Paquetà, Biglia, Kessie, Suso, Leao, Calhanoglu.

Lecce: Gabriel; Meccariello, Lucioni, Rossettini, Calderoni; Tabanelli, Tachtsidis, Majer; Mancosu; Falco, Babacar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat