Kaosi te Napoli, rrezikohet stadiumi bosh në kampionat! - Bota Sot
Kaosi te Napoli, rrezikohet stadiumi bosh në kampionat!

Futboll

Kaosi te Napoli, rrezikohet stadiumi bosh në kampionat!

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 18:43
Napoli

Situata aspak pozitive te Napoli, sherri mes futbollistëve dhe drejtuesit të klubit, por heshtja e Ancelottit, kanë bërë që tifozët të irritohen dhe rebelohen, duke protestuar dhe akuzuar skuadrën se po sillet si mercenare.

Axurrët janë grumbulluar për sfidën ndaj Genoas, por ajo që frikëson është se stadiumi "San Paolo" mund të jetë bosh, pasi tifozët ende nuk kanë blera bileta dhe shitja e tyre është tepër e ngadaltë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat