Dresevic titullar në ndeshjen Heerenveen – Vitesse - Bota Sot
Dresevic titullar në ndeshjen Heerenveen – Vitesse

Futboll

Dresevic titullar në ndeshjen Heerenveen – Vitesse

Më: 29 nëntor 2019 Në ora: 19:27
Ibrahim Dresevic

Janë mësuar formacionet zyrtare për ndeshjen Heerenveen – Vitesse.

Heerenveen do të jenë nikoqirët e Vitesse për ndeshjen e vlefshme të xhiros së 15-të në Eredivisie.

Në këtë ndeshje, nga minuta e parë do të luaj mbrojtësi i Kosovës, Ibrahim Dresevic.

Ndeshja mes Heerenveen dhe Vitesse do të luhet me fillim nga ora 20:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat