Ekspozon tatuazhin në vendin intim - Bota Sot
Ekspozon tatuazhin në vendin intim

Futboll

Ekspozon tatuazhin në vendin intim

Më: 17 janar 2020 Në ora: 17:39
Ekspozon tatuazhin në vendin intim

Gruaja dhe menaxherja e futbollistit argjentinas Maurio Icardi, Wanda Nara njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale, të cilat shpesh herë nuk nguron t’i ndajë me fansat e saj.

Të njëjtën gjë partnerja e sulmuesit Icardi ka bërë edhe së fundmi, teksa me foton e postuar në “Instagram”, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Nara ka postuar një fotot poshtë kullës 'Eiffel", me të cilën ka çmendur fansat e saj. Ajo ka nxjerrë tatuazhin e saj aty, i cili është një dallëndyshe dhe ndodhet shumë pranë vendit intim.

Pikërisht kjo i ka çmendur ndjekësit e saj të cilët nuk i kanë kursyer pëlqimet dhe komentet e shumta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat