Agjenti do ta çojë te Milani, nis mundja dorës te Roma! - Bota Sot
Agjenti do ta çojë te Milani, nis mundja dorës te Roma!

Futboll

Agjenti do ta çojë te Milani, nis mundja dorës te Roma!

Më: 19 janar 2020 Në ora: 18:22
Milani

 

Milani vazhdon të ndjekë talentin turk Cengiz Under, por Roma deri tani nuk jep sinjale hapje, pasi do një shifër të barabartë me thuajse 30 mln euro.

Turku, që nuk ka gjetur hapësirat e duhura, në sajë të agjentit të tij, sipas "Gianluca di Marzio", ka bërë presion që të largohet nga kryeqyteti dhe zgjedhja "Milan" është e duhura...

Agjenti po punon që akordi me kuqezinjtë të arrihet, pasi edhe ai e do larg Romës sulmuesin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat