FFK-së vizituan në spital ish-futbollistin e Trepçës - Bota Sot
FFK-së vizituan në spital ish-futbollistin e Trepçës

Futboll

FFK-së vizituan në spital ish-futbollistin e Trepçës

Më: 25 janar 2020 Në ora: 19:07
FFK-së vizituan në spital ish-futbollistin e Trepçës

Presidenti Agim Ademi në shoqëri të sekretarit të përgjithshëm, Eroll Salihu, anëtarit të KE-së, Xhelal Broja dhe kryetarit të KF “Trepça”, Avni Haxhiu, e kanë vizituar sot ish-futbollistin e njohur mitrovicas, Gëzim Kaçaniku.

Ai ndodhet në spital për shërim.

Me këtë rast Ademi me bashkëpunëtorë i dhanë kurajë Kaqës, siç e njohin të gjithë në Mitrovicë, për ta përballuar me vullnet e sukses edhe këtë sfidë dhe njëherësh uruan që ai sa më parë të kthehet në fushën e gjelbër për të vazhduar të japë kontributin e tij si trajner në zhvillimin e grupmoshave të reja në KF “Trepça”.

Kaçaniku ka qenë prej lojtarëve më të mirë që ka pasur Mitrovica dhe Kosova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat