Takoi Princin e infektuar! - Bota Sot
Takoi Princin e infektuar!

Futboll

Takoi Princin e infektuar!

Më: 26 mars 2020 Në ora: 15:08
Takoi Princin e infektuar!

Kampioni i botës i peshave të rënda, Anthony Joshua është në auto-izolim pasi ka marrë vesh lajmin se Princi Charles i Uellsit doli pozitiv me koronavirus.

Më 9 mars, në fakt, boksieri kishte një event në Wstminister dhe ishin të pranishëm Mbretëresha Elisabet, i biri Charles dhe kryeminisitri Boris Johnson, përveç yjeve të tjera.

“Joshua është në shtëpi dhe po ndjek udhëzimet e duhura.

Eshtë në formë dhe falënderon ata që janë në linjën e parë duke luftuar koronavirusin”, u shpreh zëdhënsi i tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat