Berisha rikthehet - Bota Sot
Berisha rikthehet

Futboll

Berisha rikthehet

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 14:49
Berisha rikthehet

Bundesliga gjermane pritet të zhvilloj sot pesë ndeshje të radhës në kuadër të kampionatit.

Një nga takimet më interesante pritet të jetë edhe ai në mes të Dusseldorfit dhe Hoffenheimit.

Në këtë ndeshje, titullar do të jetë mesfushori i Kosovës, Valon Berisha.

Ky i fundit nuk kishte luajtur titullar në takimin e xhiros së fundit ndaj Bayern Munchenit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat