Juventusi i fiksuar pas yllit të Wolves - Bota Sot
Juventusi i fiksuar pas yllit të Wolves

Futboll

Juventusi i fiksuar pas yllit të Wolves

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 13:59
Juventusi i fiksuar pas yllit të Wolves

Juventusi i fiksuar pas yllit të Wolves.

Juventus ka ofruar Daniele Rugani dhe Federico Bernardeschin për të bindur drejtuesit e Wolves për të lejuar transferimin e Raul Jimenez në Allianz Stadium, rapoton Tuttosport.

Kampionët italianë gjithashtu janë interesuar për transferimin e Arkadiusz Milik për të zëvëndësuar argjentinasin, Gonzalo Higuain.

Jimenez gjithashtu është duke u kërkar nga skuadrat e Manchester United, Manchester City dhe Liverpool.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat