Conte e dëshiron Mandzukiqin në Inter

Futboll

Conte e dëshiron Mandzukiqin në Inter

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 15:25
Mario Mandzukic

Inter po shikon mundësin e nënshkrimit të Mario Mandzukic, pasi janë në kërkim të një zëvendësuesi për Romelu Lukaku.

Sipas asaj që raporton Gazzetta dello Sport, ish-sulmuesi i Juventusit momentalisht është pa skuadër pas largimit nga Al-Duhail dhe trajneri zi-kaltër, Antonio Conte po synon të transferoj kroatin.

Përpos Mandzukic në listën e dëshirave të Contes janë edhe Olivier Giroud dhe Edin Dzeko.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat