Gareth Bale kërkoi nga Zidane që të mos e grumbulloj fare për ndeshjen e sotme! - Bota Sot
Gareth Bale kërkoi nga Zidane që të mos e grumbulloj fare për ndeshjen e sotme!

Futboll

Gareth Bale kërkoi nga Zidane që të mos e grumbulloj fare për ndeshjen e sotme!

Më: 19 korrik 2020 Në ora: 14:01
Gareth Bale

Gareth Bale ka refuzuar të ftohet për ndeshjen e sotme të Real Madridit ndaj Leganesit.

Tani për tani, Gareth Bale është larg e më larg Real Madridit.

Uellsiani, sipas asaj që raportoi Onda Cero, i ka kërkuar trajnerit të tij,  Zinedine Zidane të mos e ftoj për ndeshjen e fundit të sezonit. Ende nuk ka oferta konkrete për ish lojtarin e Tottenhamit, por ka shumë gjasa që sulmuesi do të largohet nga madrilenët në fund të këtij sezoni.

Zidane e ka pranuar kërkesën e Bale dhe nuk e ka ftuar atë për ndeshjen e sotme.

Real Madrid dhe Leganes takohen sonte me fillim 21:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat