Leipzig arrin marrëveshje me Milot Rashicën - Bota Sot
Leipzig arrin marrëveshje me Milot Rashicën

Futboll

Leipzig arrin marrëveshje me Milot Rashicën

Më: 20 korrik 2020 Në ora: 12:56
Milot Rashica

Milot Rashica dhe Leipzig thuhet të kenë mbyllur marrëveshjen.

Nicolo Schira, ekspert i merkatos italiane, raporton të jetë arritur marrëveshja mes Milot Rashicës dhe skuadrës së Leipzig.

Skuadra gjermane ka mbyllur vetëm marrëveshjen personale me lojtarin kosovar.

Tani po punohet në drejtim të finalizimit të marrëveshjes me skuadrën, për kartonin e lojtarit.

Werder Bremene ka kërkuar 30 milionë euro për të liruar kartonin e yllit të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat