Modelja e zhveshur, zjarr, zjarr! Lojtari i Kosovës i reagon - Bota Sot
Modelja e zhveshur, zjarr, zjarr! Lojtari i Kosovës i reagon

Futboll

Modelja e zhveshur, zjarr, zjarr! Lojtari i Kosovës i reagon

Më: 22 korrik 2020 Në ora: 13:44
Modelja e zhveshur, zjarr, zjarr! Lojtari i Kosovës i reagon kësisoj

Teksa modelja ka publikuar disa foto të nxehta dhe provokuese në rërë, nuk ka munguar edhe komenti i Grezdës, i cili shkruan: “Zjarr, Zjarr”.

Ai e shoqëron komentin e tij me një emoji me puthje, flakë dhe një zemër.

Por ajo që na ka habitur se fundmi është komenti i modeles, e cila ia ka kthyer me një seri kombinacionesh, pjesë e së cilave është një zemër dhe një arush.

Image

Me siguri ky është një sekret i çiftit, por ajo na bënë të kuptojmë se ata po jetojnë ende romancën e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat