Llapi fillon përgatitjet

Futboll

Llapi fillon përgatitjet

Nga: K.G. Më: 7 gusht 2020 Në ora: 10:59
Llapi fillon përgatitjet

Klubi i futbollit Llapi nga Podujeva, të hënën do t'i fillon përgatitjet për edicionin e ri të Superligës së Kosovës.

"Pas mbledhjes së mbajtur në mes të Presidentit të klubit, anëtarëve të kryesisë dhe Shefit të shtabit teknik, Tahir Batatina në lidhje me nisjen e përgatitjeve për edicionin e ri 2020/21 u vendos që faza përgaditore të filloj më 10.08.2020, e hëne në ora 17:00 në stadiumin 'Zahir Pajaziti'

Na priftë e mbara së bashku në edicionin e ri. 

Përpara Llapi", shkruan në faqen e klubit të Llapit/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat