Milani zgjedh - Bota Sot
Milani zgjedh

Futboll

Milani zgjedh

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 14:24
Milani zgjedh

Milani zgjedh të mbajë vetëm njërin për sezonin tjetër.

Pas vlerësimeve të paraqitjeve sezonale, Milani ka vendosur të konfirmojë Andrea Kontin, teksa homologu i tij, Kalabria, do të largohet.

Lajmin e bëjnë të ditur mediat italiane, të cilat njoftojnë se drejtori Maldini po punon pikërisht për një afrim në korsinë e djathtë.

Damfris i PSV-së dhe Orie janë dy kandidaturat më të mundshme, me afrikanin disi më të avantazhuar për shkak të përvojës ndërkombëtare që ka akumuluar me PSG-në dhe me Totenhemin në tri sezonet e fundit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat