Kryeziu ftohet në Kombëtaren e Kosovës 

Futboll

Kryeziu ftohet në Kombëtaren e Kosovës 

Nga: K.G. Më: 7 nëntor 2020 Në ora: 18:32
Kryeziu ftohet në Kombëtaren e Kosovës 

Futbollisti Almir Kryeziu ftohet në Kombëtaren e Kosovës. Lajmin e bën të ditur faqja e klubit Arbëria nga Dobraja e Madhe.  

“Almir Kryeziu - pjesë e kombëtares së Kosovës!

Sot futbollisti ynë Almir Kryeziu, ka pranuar ftesën ti bashkohet kombëtares se Kosovës U21. 
Pas formës së shkëlqyer të treguar tek ekipi ynë në të cilin u bashkua ne sezonin 2017/18, dhe se fundi si pjesë e super ligës së Kosovës, Kryeziu la mbresa të veçanta me paraqitjen e treguara!

Kryesia e klubit KF Arbëria, dhe shtabi teknik i dëshiron shëndet dhe suksese Almirit, duke i kërkuar të bëjë më të mirën e tij!”, njofton KF Arbëria.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat