Gjyqtarët nga Gjilani largohen nën përcjelljen e Policisë së Kosovës

Futboll

Gjyqtarët nga Gjilani largohen nën përcjelljen e Policisë së Kosovës

Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 16:01
Gjyqtarët nga Gjilani largohen nën përcjelljen e Policisë së Kosovës

Gjyqtarët nga Gjilani largohen nën përcjelljen e Policisë së Kosovës!

Gjyqtarët e ndeshjes, Drita-Feronikeli u detyruan të largohen nga stadiumi nën përcjelljen e Policisë së Kosovës.

Pasi menduan se referimi ka qenë skandaloz, anëtar nga klubi i Niklit i kritikuan ata pas ndeshjes.

Në pjesën e dytë të ndeshjes, gjyqtarët i anuluan një gol të rregullt Niklit, dhe në aksionin e radhës Drita arriti të barazoj rezultatin.

Po ashtu në minutën e 80-të futbollisti i Feronikelit, Argjend Malaj u ndëshkua me karton të kuq.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat