Ëndrra e Beckham për Inter Miami

Futboll

Ëndrra e Beckham për Inter Miami

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 10:10
David Beckham

Shokë ekipi Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon.

Nuk është fantazi, të paktën për David Beckham, i cili, siç raportohet nga The Sun, ëndërron dyshen që ka qenë në majë të futbollit në 15 vjeçarin e fundit.

"Ne kemi lojtarë të kalibrit të Higuain dhe Matuidi të cilët e rrisin nivelin e ekipit tonë, por në mënyrë të barabartë qëllimi ynë është të shtojmë më shumë emra të mëdhenj në skuadër.

Messi dhe Ronaldo kanë qenë në krye të futbollit për pesëmbëdhjetë vjet. Është e qartë se ata janë llojet e lojtarëve që ne do të dëshironim të sillnim në Miami.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat