Laporta e do te Barcelona për të hapur cikël?

Futboll

Laporta e do te Barcelona për të hapur cikël?

Më: 3 mars 2021 Në ora: 17:52
Laporta e do te Barcelona për të hapur cikël?

Mikel Arteta shmangu pyetjet në lidhje me të ardhmen e tij në Barcelonë nëse Laporta fiton zgjedhjet presidenciale

“Unë jam plotësisht i përqendruar në misionin tim te Arsenal, ka shumë punë për të bërë”.

“Gjithmonë do të ketë spekulime kur ka zgjedhje në Barcelonë, është një ekip i shkëlqyeshëm dhe i madh”, tha trajneri i Topçinjve në një konferencë shtypi.

Laporta e ka të preferuarin e tij sipas medieve iberike dhe do të bëjë çmos që ta marrë në rast se do të fitonte zgjedhjet presidenciale, që do të ndikojnë së tepërmi te e ardhmja e klubit katalanas.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat