Tifozët e Liverpoolit nuk mund ta kuptojnë

Futboll

Tifozët e Liverpoolit nuk mund ta kuptojnë

Më: 5 mars 2021 Në ora: 11:38
Tifozët e Liverpoolit nuk mund ta kuptojnë

Tifozët e Liverpoolit nuk mund ta kuptojnë si prekja e topit me dorë nga N’Golo Kante nuk ishte penallti!

Tifozët e Liverpoolit janë të zemëruar që nuk morën një penallti ndaj Chelseat – pas prekjes së topit me dorë nga N’Golo Kante në pjesën e dytë të ndeshjes.

Reds u mposhten nga Blutë në Anfield me rezultat minimal 1-0 falë një goli të shënuar nga Mason Mount në pjesën e parë.

Megjithatë, edhe kjo si shumë ndeshje nuk ka shkuar pa ‘tollovi’ dhe raste kontroverse.

I tillë është edhe një rast i një prekje të topit me dorë në zonë nga Kante, pas një topi të goditur nga Roberto Firmino.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat