Laporta ka punuar në fshehtësi

Futboll

Laporta ka punuar në fshehtësi

Më: 6 mars 2021 Në ora: 11:21
Laporta ka punuar në fshehtësi

Laporta ka punuar në fshehtësi!

Joan Laporta, një nga tre kandidatët për president të Barcelonës në zgjedhjet e 7 marsit, në fushatën e tij është përpjekur të mos përdorë emra konkretë për të mos destabilizuar skuadrën aktuale.

Gjithsesi, kjo nuk do të thotë se ish-presidenti katalanas në periudhën më të artë të klubit nuk ka menduar dhe zhvilluar tratativa me persona të veçantë.

Në Angli raportojnë se nëse ai shpallet fitues në zgjedhje, afrimi i parë do të jetë shoku i ngushtë i Messit, Kun Aguero.

Sulmuesi është në përfundim të karrierës me Cityn dhe vjen falas.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat