Gruaja e ka zbuluar se futbollisti e kishte tradhtuar, ja drama familjare 

Futboll

Gruaja e ka zbuluar se futbollisti e kishte tradhtuar, ja drama familjare 

Nga: K.G. Më: 7 mars 2021 Në ora: 21:41
Futbollisti e tradhtoi gruan, ja çfarë drame ndodhi 

Gruaja e futbollistit rus Pavel Mamayev u gjet pa ndjenja në banesën e saj në Moskë pas një përpjekje që të bëjë vetëvrasjeje vetëm disa orë pasi e kishte zbuluar se ai kishte dashnore dhe e ka tradhtuar!

Alana Mamayev u gjet në dhomën e saj nga miqtë, të cilët thirrën për ndihmë pasi kuptuan se ajo nuk po e hapte derën atyre.

Ajo ishte pa ndjenja, por iu dha ndihma mjekësore dhe tani është mirë.

Edhe fakti që Alana ishte me të gjatë gjithë kohës padyshim që nuk do të thotë shumë për të, kështu që ai e tradhtoi atë.

Burri i saj e kishte tradhtuar atë me një 29-vjeçare!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat