Interi synon vetëm fitoren ndaj Cagliarit!

Futboll

Interi synon vetëm fitoren ndaj Cagliarit!

Më: 11 prill 2021 Në ora: 11:52
Interi synon vetëm fitoren ndaj Cagliarit!

Interi synon vetëm fitoren ndaj Cagliarit!

Milani u rikthye te fitorja, pasi mposhti Parmën me rezultatin 1-3 në transfertën dhe ngushtoi në 8 pikë distancën me Interin kryesues, ndërsa zikaltrit do të zbresin në fushë mesditën e sotme në “San Siro” për t’u përballur me Cagliarin.

Me 9 ndeshje për t’u zhvilluar deri në fund, të besuarit e Antonio Contes janë në rrugën e mbarë drejt titullit kampion.

Ttani kanë fituar të 10 ndeshjet e fazës së dytë, ndaj sot do të kërkojnë një tjetër sukses, për të mbyllur sa më shpejt llogaritë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat