Beckham tregon fizikun e tij

Futboll

Beckham tregon fizikun e tij

Më: 11 prill 2021 Në ora: 12:00
Beckham tregon fizikun e tij

Ish ylli i Real Madridit e Milanit, David Beckham, dukej në formë të mirë fizike, teksa postoi me djemtë e tij gjatë një pushimi familjar, përcjell Insporti.com

David postoi pa këmishë së bashku me tre djemtë e tij, Cruz – 16 vjeçar, Romeo, – 18 vjeçar dhe Brooklyn 22.

Ish-futbollisti 45-vjeçar aktualisht po e jeton atë në Miami së bashku me familjen e tij.

Beckhams u zhvendos në Miami gjatë Krishtlindjeve në mënyrë që David të ishte më afër me ekipin e tij të futbollit.

Ata po jetojnë në një apartament prej 20 milion £  në Miami, i kompletuar me helikopterin e tij, pishinën luksoze dhe palestrën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat